МЕНЮ

Мільйон на іменні стипендії від мера

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
27 листопада, 2019 - 10:57
У Дніпрі підбили підсумки турніру «Битва за виш»

У Дніпрі підбили підсумки студентського турніру «Битва за виш» і вручили нагороди найактивнішій молоді. Святковий вечір відбувся в одному із залів культурно-ділового центру «Менора». Чотиригодинна розважальна програма була з привітаннями, танцями й солодким сюрпризом — величезним тортом. «Такі вечори, змагання, як «Битва за виш» — усе це дає можливість трохи відірватися від буденності й відчути себе щасливою людиною. Ми отримуємо задоволення від таких свят», — розповіла студентка Дніпровської медичної академії Єлизавета. Дівчина каже, що студенти-медики більшість часу приділяють навчанню, однак для активного життя все ж знаходять час теж.

 Загалом міський міжвишівський турнір «Битва за виш» у Дніпрі проводять уже восьмий рік поспіль. Студентські команди змагаються у пейнтболі, боулінгу, перегонах на картах, грають в інтелектуальні ігри. Також 50 найактивнішим представникам молоді вручили сертифікати на отримання іменних стипендій міського голови та подяки за громадську діяльність.

«Прекрасна, радісна подія. Ми переходимо до нового формату спілкування — більш людяного й щирого. Серед запрошених — наші стипендіати, котрі отримують іменну стипендію міського голови. Загалом на всіх (а це — сто стипендіатів на рік) буде приблизно мільйон гривень. Усі вони — одні з найкращих студентів міста. Та у нас загалом усі студенти чудові, однак сюди ми запрошували найактивніших. Гадаю, ми й надалі продовжуватимемо цю прекрасну традицію», — сказав міський голова Дніпра Борис ФІЛАТОВ.