Людина світлої вдачі

20 травня перестало битися серце Віри Ковальчук, менеджера з реклами газети «День»

Останні роки Віра Василівна мужньо боролася з тяжкою онкологічною хворобою. Вона померла о 8 ранку у 18 київській лікарні... Їй виповнилось 57 років.

У  березні ми вітали  Віру Василівну з днем народження, бажали міцного здоров’я, а вона посміхалася і казала, що робить все, аби швидше одужати. Навіть на лікарняному ліжку вона продовжувала тримати руку на пульсі рекламного агентства газети «День» ТОВ «Українська прес-група» (два десятиліття В. Ковальчук працювала у креативній команді газети «День»). Це була прекрасна жінка, інтелігентна, працьовита, дуже відповідальна, яку цінували у колективі. Останні кілька років вона поєднувала роботу у відділі реклами з обов’язками в.о. начальника  відділу кадрів. Завжди спокійна, виважена, з гарним смаком і щедра душею... Хоча мала непросту долю. Втім, ніколи не жалілася на труднощі, навіть вислухавши вердикт лікарів, вірила, що зможе побороти хворобу. Ще за день до смерті цікавилася, що відбувається у редакції, як ми працюємо дистанційно, випускаючи електронну версію газети, раділа, що, попри карантин,  п’ятничний номер уже став друкуватися у паперовому вигляді для передплатників. Ба більше, на своїй сторінці у Фейсбук постила статті з останнього числа «Дня», чекала на другу хвилю послаблення карантину від коронавірусу і казала, що коли запрацює міський транспорт, то почне працювати у редакційному офісі...

Смерть Віри Василівни всіх нас приголомшила! Важко повірити, що більше не почуємо її голос, не побачимо її усмішку. Вона мала талант гарно малювати, обожнювала квіти, а підвіконня її кабінету прикрашали чудові композиції. Вона вміла виходити самого зачахлого корінця і виростити розкішний екземпляр... Це була світла особистість і таких порядних людей завжди дуже бракує! Світла пам’ять!

Прощання з Вірою Ковальчук відбудеться 22 травня о 10.00 у Київській міській клінічній лікарні №18, а поховають небіжчицю біля могили батьків у  с. Залісся, Броварського району,  Київської області.

«День» і ТОВ «Українська прес-група» висловлюють співчуття донці, колегам і друзям Віри Василівни.