Книжки про українських героїв, події минулого та сьогодення

Їх передає до бібліотек Дніпропетровщини та інших регіонів Музей АТО

Музей АТО, який розташований у Дніпрі, передав до бібліотек і навчальних закладів — шкіл та університетів України приблизно п’ять тисяч книжок. Понад 100 комплектів історичної та патріотичної літератури безоплатно відправили до книжкових осередків Дніпропетровщини. Частину примірників надіслали й до інших областей країни. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації. «2019 року Міністерство інформполітики  України передало до Музею АТО кілька тисяч книжок. Вони — про українських героїв, події минулого та сьогодення. Посилки вже отримали мешканці різних куточків нашої області», — розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія ШУЛІКА. Книжки отримали бібліотеки Дніпровського, Апостолівського, Петропавлівського, Павлоградського, Синельниківського, Нікопольського, Юр’ївського районів області, а також шкільні бібліотеки Дніпра та Кам’янського. Частину комплектів надіслали на Луганщину, Львівщину, Івано-Франківщину.

У кожному комплекті — понад 20 історичних і науково-популярних книжок. Вони оповідають про різні аспекти історії України, в тому числі — про війну на Донбасі. «Музей АТО став свого роду центром розповсюдження книг і знань, — розповів заступник директора Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького Юрій ФАНИГІН. — Книжки відправляємо всім, хто звертається до нас із таким проханням. Продовжимо просвітницьку роботу і в цьому році, який щойно розпочався. У пріоритеті — охопити найвіддаленіші райони та об’єднані територіальні громади області».

Щоб отримати книжки, слід звернутися до Музею АТО. Він розташований за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16. Звертатися за тел.: 066 100 29 80.