МЕНЮ

Гарний приклад!

Катерина САДЛОВСЬКА
26 березня, 2020 - 20:22
У Львові жителі одного будинку пошили 250 марлевих пов’язок і роздали їх безкоштовно

«Ми почали з того, що деяких старших мешканців нашого будинку почали забезпечувати продуктами, люди почали боятись виходити з дому у зв’язку з поширенням епідемії. Двірник, прибиральниця, інші мешканці нашого будинку купували їм продукти і приносили. Потім за деякий час ті люди звернулися до нас, чи немає в ОСББ масок», — про те, як виникла ідея пошити маски, розповідає Тарас КОЛОДІЙ, голова ОСББ будинку «Тичини-15».

Через завищену ціну на маски, а також через звернення мешканців маски вирішили шити просто у квартирах мешканців. Багато з них — кравчині. «Наш будинок — від фабрики «Маяк». У ньому мешкають люди, які зараз працюють. Тобто у нас всі за фахом, практично в кожній квартирі мешкає кравчиня. ОСББ закупило тканину, марлю, резинки, а з мешканцями будинку домовилися, що з них робота. Закупівля матеріалів коштувала приблизно 500 гривень», — розповідає Тарас Колодій.

Загалом до пошиття масок залучили до десятка людей. За два дні пошили 250 масок. «Погодилися п’ять квартир, ще дві квартири роблять розкрій. Люди ще і зараз шиють. Ми пошили 250 штук. Тобто у нас проживають 510 людей і ще персонал. Маски ми шиємо багаторазові, там є три товстих шари марлі. Тобто їх у кінці дня потрібно випрати, продезінфікувати або ж попрасувати», — уточнив голова ОСББ.

У цьому ОСББ планують пошити ще 250 масок. Їх мешканці отримають безкоштовно.