МЕНЮ

Для безпеки киян

Лілія КУЗІК
28 липня, 2020 - 12:30
Міжнародний фонд «Чотири лапи» стерилізував дві сотні муркотунів

Дві сотні безкоштовних стерилізацій безпритульних котів та кішок для Києва провела команда ветеринарів міжнародного фонду Four Paws International. 10 днів лікарі працювали у ветеринарній клініці КП «Київська міська лікарні ветеринарної медицини» на вул. Ярославській, 13а. Окрім стерилізації, вуличним муркотунам також робили вакцинацію від сказу та наносили на вушко татуювання, аби позначити прооперованих тварин.

Упродовж 2020 року містом заплановано провести стерилізацію вісьмом тисячам безпритульних тварин. У січні-липні 2020 року вже стерилізовано та вакциновано від сказу 5022 тварин-безхатьків (4111 котів та 911 собак). Робота, яку провели ветеринари фонду, — це додаткові стерилізації для міста, адже популяція котів у Києві доволі велика.

«Коти — тварини, що активно розмножуються, тож зупинити приріст їхньої кількості на вулицях столиці можна лише системною масовою стерилізацією. Також не варто забувати, що Україна — у переліку країн, що борються зі сказом. Тому ми вдячні міжнародному фонду Four Paws, що усіх стерилізованих котиків також вакцинували від сказу. Це важливо і для здоров’я тварин, і для безпеки киян», — розповіла Оксана КОШАК, виконувач обов’язків КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Вона також наголосила, що КП з радістю прийме команду Four Paws знову, і про це вже є попередня домовленість із фондом.

«Я задоволена результатом співпраці з КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», активністю та довірою киян, які приносили безпритульних котиків на стерилізацію та вакцинацію від сказу. Наші фахівці також раділи теплому прийому у клініці та можливості обмінюватися досвідом із київськими колегами. Сподіваємося на продовження ефективної співпраці у майбутньому», — каже Олеся ЛІЩИШИНА, директорка Four Paws Ukraine.

Нагадаємо, безкоштовна стерилізація безпритульних котів на базі КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» у межах міської цільової програми триває, а привезти кота/кішку на стерилізацію може кожен опікун, волонтер чи небайдужий киянин, що дбає про безпритульних тварин.