МЕНЮ

День народження... узвозу

5 вересня, 2019 - 19:30
Киян та гостей столиці запрошують на фестиваль на Андріївському

7—8 вересня Київ святкує День народження Андріївського узвозу. Цьогоріч свято відбудеться в форматі Фестивалю вуличних мистецтв. Про це повідомили в Департаменті культури, передає kyivcity.gov.ua. Гості заходу з 11.00 до 22.00 зможуть побачити справжній синтез мистецтв: музичного, театрального, візуального, циркового, а сама вулиця перетвориться на театр просто неба.

На фестивалі працюватиме музична зона, де на гостей чекатимуть: концерт оркестру Київського театру оперети на балконі Андріївської церкви; гра на незвичних музичних інструментах; синтез етно та року від гурту «ЯРРА»; дитячий ансамбль «Зернятко», музична екскурсія Андріївським узвозом від хорової Капели ім.Л.Ревуцького.

Дитяча зона передбачає: майстер-класи з приготування суші, аквагрим і розмальовки; театральні вистави, танцювальні та музичні майстер-класи; досліди від Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»; вистави від театру «Колесо», Київського театру ляльок на лівому березі Дніпра, Театру юного актора, Театру на Подолі та Київського академічного театру ляльок.

Також заплановані тематичні екскурсії, майстер-класи з театральної імпровізації, літературні читання, екскурсії та сюрпризи від організаторів.