МЕНЮ

Давид АРАХАМIЯ: «Є три варіанти вирішення скандалу з Яременком»

31 жовтня, 2019 - 19:42
За словами голови фракції «Слуга народу», він особисто підтримує варіант зі звільненням з посади голови комітету в закордонних справах

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія бачить три варіанти рішення через скандал навколо голови комітету із закордонних справ Богдана Яременка, і рішення ухвалить фракція на своїх зборах.

«Ми виноситимемо це на фракцію, я не можу вирішувати особисто. Ви говорите, що я голова фракції, але я маю винести це рішення на розгляд депутатів. Сьогодні ми не встигли розглянути це питання, оскільки було голосування щодо пана Дубневича та інші питання порядку денного. Потрібно надати слово самому Яременку, щоб він пояснив свою позицію», — сказав голова фракції СН (interfax.kiev.ua).

Він зазначив, що не потрібно перебільшувати скандал з листуванням Яременка і говорити про якусь шкоду для міжнародного іміджу України. Водночас Арахамія назвав три можливих варіанти розвитку подій.

«Я вважаю, що є три шляхи вирішення цього питання, які потенційно можуть бути. Перший шлях — це пан Яременко йде з посади голови комітету. Другий шлях, більш строгий: пан Яременко йде з фракції. Третій шлях, зовсім строгий: пан Яременко добровільно складе депутатський мандат. Це три потенційних рішення, не може бути варіанта: «А давайте зробимо вигляд, що нічого не сталося?». Так бути не може», — переконаний Арахамія.

За його словами, він особисто підтримує варіант зі звільненням Яременка з посади голови комітету в закордонних справах, оскільки це було його особисте листування і в ньому не було політичного підґрунтя. Арахамія каже, що фракція може зібратися вже цієї п’ятниці ввечері й вирішити питання щодо Яременка.

Нагадаємо, у ЗМІ було оприлюднено фото листування Яременка в смартфоні. Депутат потім стверджував, що його листування із секс-працівницею сфабриковане ним свідомо для провокації проти журналістів, однак пізніше вибачився за свій вчинок у Facebook.