Багатоборство... кінологів

На Житомирщині тривають всеукраїнські змагання

На Житомирщині очільник Національної поліції Сергій КНЯЗЄВ відкрив всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів. Чемпіонат проходить на базі відбудованого сучасного циклу кінології Житомирського навчального центру підготовки поліцейських та кінологічного центру Національної поліції, повідомляє www.kmu.gov.ua.

За словами голови Нацполіції, Житомир є символічним містом для кінології, адже саме тут функціонує єдина в Україні навчальна база для підготовки фахівців-кінологів та службових собак. Крім змагань, за участю керівництва відомства відбулося також відкриття відбудованого сучасного циклу кінології Житомирського навчального центру підготовки поліцейських та кінологічного центру Національної поліції.

«Відбудований кінологічний підрозділ поліції стане невід’ємною частиною служби кінології Національної поліції та навчально-матеріальною базою для підготовки не тільки поліцейських службових собак, а й інших силових структур країни. Ми маємо ефективно використовувати всі потужності цього центру. Ми готові, відкриті для підготовки кінологів усіх підрозділів усіх силових структур кожного регіону держави», — повідомив Сергій Князєв.

Всеукраїнський чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів триватиме упродовж трьох днів. Участь у змаганнях бере 41 кінолог із 28 команд Національної поліції з усіх областей, кінологічної команди Збройних сил України та Державної кримінально-виконавчої служби України.