Як Дональд Трамп хворіє на коронавірус

Чи змінило це його ставлення до пандемії?

Як повідомляє CNN, боротьба президента США Дональда Трампа з Covid-19 досі не переконала його визначити пріоритетність відповідального підходу до пандемії, яка вбила 209 000 американців.

Трамп влаштував надзвичайну фотозйомку в неділю перед прихильниками, зібраними з прапорами та банерами біля Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда. Це сталося на тлі тривалої плутанини щодо справжнього стану здоров’я президента після вихідних, коли Білий дім докладав напружених зусиль, щоб мінімізувати серйозність справи. Подробиці про терапію, яку приймає президент США, свідчать про те, що він переживає ускладнення від хвороби, навіть якщо його лікарі й заявляли, що він може повернутися до Білого дому в понеділок.

 «Його лікарі ставляться до цього дуже серйозно. І виходячи з того, що ми знаємо на сьогоднішній день, президент хворий», — сказав доктор Патріс Гарріс, колишній президент Американської медичної асоціації, журналісту CNN Вольфу Бліцеру.

«Ми знаємо, що під час хвороби пацієнт може почуватись добре і раптово повернутись до гіршого стану. Отже, для власного здоров’я та безпеки Президента візит за межі лікарні був досить ризикованим», — додав він.