Трамп назвав спробу його імпічменту «війною проти демократії»

Президент США Дональд Трамп засудив спробу представників Демократичної партії провести його імпічмент, який назвав «хрестовим походом» проти нього. Він закликав припинити процес імпічменту. Про це йдеться у відкритому листі до спікерки Палати представників Ненсі Пелосі, опублікованому у вівторок, 17 грудня. При цьому голосування щодо імпічменту заплановане в Палаті представників Конгресу США на середу, 18 грудня.

У листі Трамп на шести сторінках ще раз порівняв розслідування проти нього з «полюванням на відьом» та назвав його «обманом», причина якого нібито криється у відмові демократів прийняти його обрання президентом.

«Ви — ті, хто завдає біль і страждання нашій республіці заради власних егоїстичних, особистих політичних вигод», — написав Трамп.

Він також звинуватив Пелосі в тому, що вона нібито «порушила присягу» і «вірність конституції», а також «оголосила війну американській демократії». На думку Трампа, Пелосі намагається «скасувати вибори 2016 року» і «вкрасти вибори 2020 року».

Господар Білого дому знову захистив «абсолютно ідеальну» телефонну розмову з українським Президентом Володимиром Зеленським. Також Трамп знову спробував виправдати розслідування щодо свого ймовірного опонента від Демократичної партії Джо Байдена та його сина.

Тим часом у кількох американських містах відбулися демонстрації, учасники яких підтримували ініціативу демократів щодо процедури імпічменту Трампу.