МЕНЮ

Трамп назвав спробу його імпічменту «війною проти демократії»

18 грудня, 2019 - 18:59

Президент США Дональд Трамп засудив спробу представників Демократичної партії провести його імпічмент, який назвав «хрестовим походом» проти нього. Він закликав припинити процес імпічменту. Про це йдеться у відкритому листі до спікерки Палати представників Ненсі Пелосі, опублікованому у вівторок, 17 грудня. При цьому голосування щодо імпічменту заплановане в Палаті представників Конгресу США на середу, 18 грудня.

У листі Трамп на шести сторінках ще раз порівняв розслідування проти нього з «полюванням на відьом» та назвав його «обманом», причина якого нібито криється у відмові демократів прийняти його обрання президентом.

«Ви — ті, хто завдає біль і страждання нашій республіці заради власних егоїстичних, особистих політичних вигод», — написав Трамп.

Він також звинуватив Пелосі в тому, що вона нібито «порушила присягу» і «вірність конституції», а також «оголосила війну американській демократії». На думку Трампа, Пелосі намагається «скасувати вибори 2016 року» і «вкрасти вибори 2020 року».

Господар Білого дому знову захистив «абсолютно ідеальну» телефонну розмову з українським Президентом Володимиром Зеленським. Також Трамп знову спробував виправдати розслідування щодо свого ймовірного опонента від Демократичної партії Джо Байдена та його сина.

Тим часом у кількох американських містах відбулися демонстрації, учасники яких підтримували ініціативу демократів щодо процедури імпічменту Трампу.