Канада запрошує мільйон мігрантів — допомогти розбудовувати державу

Упродовж наступних трьох років Канада розраховує прийняти понад мільйон мігрантів з усього світу. Про це йдеться у мандаті, переданому прем’єрміністром Канади Джастіном Трюдо міністру імміграції, біженців та громадянства Марку Мендічіно.

«Ви маєте упевнитися в ефективному впровадженні підвищених показників міграційного плану на 2020—2022 рр., залучивши до Канади понад мільйон постійних жителів упродовж цього періоду», — зазначається в документі.

Трюдо наголосив, що держава концентрується на «запрошенні висококваліфікованих фахівців, здатних допомогти збудувати сильнішу Канаду». Глава уряду також запропонував подбати про надання притулку правозахисникам, яким на батьківщині загрожує небезпека.

«Необхідно запровадити окремий канал прийому біженців, щоб надати безпечний притулок захисникам прав людини, журналістам та гуманітарним працівникам, яким загрожує небезпека, мета — переселити 250 осіб упродовж року», — вказав Трюдо.

Тим часом у мандаті, переданому Трюдо новому міністру закордонних справ Франсуа-Філіпу Шампаню, йдеться про те, що зовнішньополітичне відомство Канади співпрацюватиме з оборонним відомством країни для забезпечення національних інтересів Канади. Серед них  — зобов’язання допомагати Україні Захист України є пріоритетним завданням МЗС Канади.