МЕНЮ

5 подiй тижня, що минає

Микола СІРУК. Фото Рейтер
2 серпня, 2019 - 11:22

31 липня 2019 року. Шанхай. Торговий представник США Роберт Лайтхайзер (на фото в центрі) жестикулює в розмові з віце-прем’єр-міністром КНР Лю Хе в присутності міністра фінансів США Стівена Мнучіна. Сторони домовилися продовжити переговори у вересні в США, повідомило після їхнього завершення міністерство торгівлі Китаю, інформує агентство новин dpa. Переговори завершилися на 40 хвилин раніше запланованого терміну без суттєвого прогресу.

27 липня 2019 року. Москва. Правоохоронець затримує пораненого учасника, який взяв участь у мітингу на підтримку реєстрації опозиційних кандидатів на вибори в Московську Думу. Всього на цій акції протесту затримали понад 1300 осіб. Під час затримання співробітники російського спецназу і Росгвардіі діяли жорстоко, били мирних демонстрантів кийками. Кілька десятків людей постраждали. На ранок наступного дня не менш ніж 700 затриманих відпустили, як мінімум 265 осіб провели у відділеннях поліції дві ночі.

31 липня 2019 року. Делі. Жінки-мусульманки разом із прихильниками правлячої партії Bharatiya Janata Party святкують з нагоди ухвалення закону, який скасовує столітню традицію, що дає право чоловікам-мусульманам миттєво розлучитися зі своєю дружиною. На плакаті напис «Подарунок від уряду Моді, повага до жінок-мусульманок».

31 липня 2019 року. Осло. Прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг грається величезним м’ячем на полі Екербергслетта. Там триває Кубок Норвегії з футболу, який став 114-м сезоном норвезького футбольного турніру навиліт, який завершиться фіналом 8 грудня 2019 року.

30 липня 2019 року. Ньюпорт, Уельс. Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон інспектує птицю на фермі Шервінгтон у Сейнт Брайдс Вентлудж під час візиту, мета якого заручитися підтримкою своїх фермерських пост-Брекзітних планів. Водночас британський прем’єр скористався цією можливістю, щоб підтримати місцевих фермерів на тлі падіння курсу фунта стерлінга.