Вибираємо ноутбук: який бренд краще

Асортимент ноутбуків став дуже широким та різноманітним. Загальна назва “ноутбук” вже не відображає суть конкретного девайсу. Адже вони бувають як тонкими, легкими і маленькими, за допомогою яких можна в будь-якому зручному місці працювати в інтернеті, так і потужними, на рівні з повноцінними ПК. При цьому у кожного виробника є власні унікальні фішки, які виділяють його техніку та роблять її трохи краще конкурентів.

Чим відрізняються ноутбуки провідних брендів? Саме про це ми сьогодні й поговоримо, розбираючи особливості техніки Apple, Lenovo і Asus та з'ясуємо, на чому спеціалізується кожен з цих брендів.

Asus: потужність без компромісів

Компанія Asus є одним з лідерів масового сегменту ноутбуків. Вона приділяє величезну увагу зовнішності, стилю та технологіям, створюючи ідеальні ноутбуки для будь-якого завдання.

Найбільш відомими серіями цього бренду є:

• VivoBook – стильний та сучасний ноутбук середнього цінового сегменту. Ідеально підійде для повсякденного використання в самих різних сценаріях роботи. Він дуже легкий та тонкий, при цьому має відмінну функціональність та автономність.

• ZenBook – іміджевий ультрабук, який багато експертів вважають прямим конкурентом MacBook від Apple. Лінійку відрізняє алюмінієвий корпус, топові процесори, швидка пам'ять на SSD-дисках, продуктивний відеочіп, професійний дисплей.

• ROG – геймерська серія з ультимативною продуктивністю. Ноутбуки ROG вважаються еталоном якості в ігровому середовищі. 

Але якісні сучасні ноутбуки коштують досить дорого. Тому сьогодні є можливість, наприклад, оформити ноутбук в розстрочку в Eldorado та інших магазинах техніки та щомісяця сплачувати частину вартості, використовуючи техніку на максимум. Обов'язково розгляне цей варіант покупки, особливо якщо на бажану модель трохи не вистачає.

Lenovo – баланс ціни та продуктивності

Ноутбуки китайського бренду Lenovo вважаються наймасовішими та популярними у всьому світі. Це не дивно, адже компанія використовує комплектуючі від кращих виробників та готує збірки на базі чіпсетів Intel і AMD. Завдяки цьому бренд має вигідні пропозиції в кожному ціновому сегменті, в чому можна особисто переконатися, відвідавши інтернет-магазин Eldorado: https://eldorado.ua/notebooks/c1039096/producer=lenovo/.

Варто відзначити, що вироблені компанією lenovo ноутбуки відрізняються не тільки збалансованої ціною, але й приємною зовнішністю. Дизайнери компанії до дрібниць продумують роботу користувача з пристроєм та намагаються зробити її максимально ергономічною та комфортною.

Для цього впроваджується:

• зручна клавіатура та розширений тачпад;

• плавний механізм відкриття дисплея;

• нові матеріали та сплави у виробництві корпусу, які збільшують термін його служби та безпеку пристрою.

Купуючи ноутбук Lenovo можна бути на 100% впевненим, що зібрана в ньому продуктивність повністю відповідає заявленій ціні. А це велика рідкість в сучасному світі.

Apple - ультимативна потужність в тонкому корпусі

MacBook є справжньою іконою стилю та мірилом якості серед ноутбуків. Висока вартість кожної моделі обумовлюється її унікальними можливостями та набором технічних рішень, яких немає ні у кого на ринку.

Купуючи ноутбук від Apple, користувач отримує:

• ідеальну операційну систему;

• один з кращих моніторів з неймовірно високою роздільною здатністю;

• максимальний захист власних даних всередині операційної системи;

• неймовірну продуктивність, що у 2020 році стала у 2,8 раза вище, в порівнянні з торішньою моделлю, завдяки інноваційній платформі М1

Ноутбуки Apple – вибір професіоналів та тих, хто хоче отримувати максимум від портативного комп'ютера.

Власне кажучи, кожен виробник ноутбуків може запропонувати гідну модель для вирішення ваших завдань. Вивчайте асортимент, відгуки власників та знаходьте свій оптимальний варіант. Вдалої покупки!