Пісні "за дурно" на голосіївській "кухні"

Якщо вам хтось скаже, що часи безкоштовних концертів минули, а молодь музику слухає лише з компакт-дисків і з радіо - не вірте. Інструментальні ансамблі вже в минулому, але їхнє місце посіли музичні гурти й виконавці авторських пісень.

Як правило, будь-який підліток, який взяв гітару до рук, хоча б раз у житті написав свою пісню. Багато талановитих хлопців так і залишаються не почутими, незрозумілими.

Нещодавно в клубі "Скіф", що в Голосіївському паркові, пройшов концерт непрофесійних музик, просто обдарованих хлопців, які вирішили порадувати себе й гостей, виконуючи пісні "за дурно".

- Ключове слово в сьогоднішньому вечорі - "кухня". Ми просто вирішили продовжити традицію кухонних концертів, коли в когось на кухні збираються музики й виконують власні пісні для своїх друзів. На таких концертах немає офіціозу, всі одне одного знають, - каже один із організаторів концерту Стас Білецький. - Оскільки в Києві не знайшлося достатньо великої кухні, щоб вмістити так багато людей, ми - тим же кухонним способом - через друзів, вийшли на "Скіф".

- А як добирався склад учасників?

- Я знаю одного гітариста, в другого організатора також є друзі, які співають і грають...

- Глядачів ви також знаходили?

- Кожен з учасників дістав 6 запрошувальних квитків, які роздав своїм друзям.

- Це перший подібний концерт?

- У такій великій, як за кухонними мірками, залі - так. І якщо нам сподобається, ми продовжуватимемо їх влаштовувати.

Найяскравішими виконавцями по праву виявилися хлопці з гурту "Бронзові гаражі". Їх, як найбільш професійних, залишили на закуску. Друга частина концерту, в якій виступали музичні гурти, була набагато жвавіша і багатоманітніша за першу.

Скільки людей - стільки й думок, і комусь все це може здатися черговим непоміченим концертом у черзі таких самих, приречених на забуття. Звісно, його не рекламували на телебаченні, імена музик не красувалися на біг-бордах і він не проходив у Палаці "Україна". Але ж ніхто до цього й не прагнув, адже головним словом вечора було слово "кухня"...