Не зраджуючи хобі

Безпритульний з Ріо-де-Жанейро продовжує збирати сміття на вулицях міста навіть під час пандемії

Серхіо Амаро Відаль — один із понад мільйона безробітних, що мешкають у штаті Ріо. Упродовж пандемії чоловік продовжує нехтувати правилами власної безпеки, зокрема, уникає носіння маски, не має дезінфектора для обробки рук, та й мила теж, але при цьому він дбає про чистоту свого міста. Журналісти місцевих видань не один раз ловили в кадр Серхіо або за роботою, під час збирання бляшанок, або ж за відпочинком, як-от на пляжі Іпанема. Безпритульний ліг перепочити на сітку, заповнену пляшками, котрі можна здати на вторинну переробку. До речі, Іпанема вважається престижним районом в південній частині Ріо-де-Жанейро.

Як бачимо, сміття можна знайти і тут. Щодня Серхіо проходить близько 40 кілометрів, шукаючи банки по всьому узбережжю. Наприкінці дня він зазвичай збирає майже 20 кілограмів, лягаючи перепочити на свою знахідку, чим викликає цікавість пішоходів.

Місцева влада у своє чергу ще у березні оголосила про створення нових притулків для бездомних людей, аби ті могли дбати про власну гігієну та хоч якось дотримуватися заходів безпеки під час пандемії.