МЕНЮ

Гурт Антитіла в Києві проведе заключний концерт свого стадіонного туру

14 лютого, 2019 - 12:32

Вже багато років ми насолоджуємось творчістю гурту Антитіла. Цього року хлопці вирішили зробити ще одну грандіозну справу, а саме провести свій перший стадіонний тур містами України. В Києві пройде заключний концерт туру, а саме 17 листопада в Палаці спорту, більше деталей за посиланням - https://kiev.ticketsbox.com/hello_kiev/.

Ще в цьому році гурт буде номінований на премію Юна та братиме участь у святковому концерті, який пройде в Палаці Україна 22 березня, більш детальну інформацію можна переглянути тут - https://kiev.ticketsbox.com/antytila/.

Що ж до туру гурту Антитіла, то це буде грандіозне шоу. Колектив презентує свій новий альбом “Hello”, а також гості зможуть насолодитись і вже знайомими хітами. Всі хто прийде на концерт зможуть насолодитися барвистим світловим шоу, яскравими декораціями і оформленням сцени, великі екрани на яких транслюватимуть відео до пісень. Концерти пройдуть у Львові, Полтаві, Харкові, Одесі та Києві.

Для них це буде ще один особистий рекорд. Хлопцям вже доводилося ставити рекорди. Вони були занесені в книгу рекордів України за свій 101 денний тур, в якому зуміли відвідати не тільки міста рідної України, але і закордонні. Вони побували в Білорусії, Америці та Канаді. За цей проміжок часу хлопці відіграли сорок шість концертів. Це був справжнісінький рекорд, який відбувся в рамках їх туру "Сонце" в 2017 році.

Ну і звичайно, підтвердженням їхньої популярності служать не тільки переповнені зали на концертах, а й численні музичні нагороди і премії. Вони стали володарями звання "Краща рок-група", "Краща музика", і це лише за останній рік.

Гурт вже випустив шість своїх студійних альбомів: "Будувуду", "Вибирай", "Над полюсами", "Все красиво", "Сонце" і "Hello".

Квитки на концерт запланований у Вашому місті варто купувати заздалегідь. З питаннями про квитки Ви можете звернутися до квиткового оператора TicketsBox. На сайті представлена ??найповніша і детальна інформація про те коли і де відбудеться довгоочікуваний концерт, цінова політика на квитки, анонс того, що відбуватиметься на концерті. Сайт розроблений таким чином, що навіть новачкові не складе особливих труднощів замовити квитки онлайн на обрану подію. Завдяки фільтрам Ви з легкістю зможете відшукати потрібний концерт або культурну подію. Адже TicketsBox пропонує широкий вибір квитків на розважальні заходи по всій Україні.