Епіляція без болю

Численні дослідження показали, що жінки, які вдаються до депіляції, хочуть відповідати соціальним стандартам і стандартам краси. Загалом в Європі відсоток жінок, які користуються депіляцією, за останні десять років збільшився з менше 50 до 61% (у Північній Америці 90%, в Японії 95%).

Незалежно від способу видалення волосся, жінки хочуть, щоб їхня шкіра була гладенькою, здоровою й привабливою. І безпечна бритва, і дамський електричний прилад для гоління проводить депіляцію безболісно й легко, але її результати нетривалі, а сам процес гоління в деяких країнах сприймається як чоловіче заняття. Крем-депілятор теж безболісний засіб і дає ефект середньої тривалості, але граничить із негігієнічністю, великою втратою часу, а також з усіма недоліками, притаманними хімічним продуктам. Застосування воску може дати ефект триваліший, але цей спосіб доволі болючий, інколи навіть небезпечний через нагрівання, а також доволі працемісткий.

Епіляція, видалення волосся з коренем, стала популярною завдяки тривалості ефекту та гігієнічності самої процедури. Основними вадами цього методу аж до цього часу були біль, ризик подразнення шкіри й те, що епіляцією не можна скористатися для лінії бікіні та пахв.

Проте сьогодні жінки одержали від компанії Philips прекрасний засіб - новий електричний епілятор Satinel Sensitive зі спеціальним знеболюючим масажором. Здавна відомо, що масаж допомагає вгамувати біль. Цим скористалися фахівці компанії Philips, придумавши для епілятора спеціальний гумовий масажор Pain Softener, розташований перед епляційною головкою Satinel Sensitive. У результаті, при вібрації больові відчуття в шкірі значно зменшуються. Це видасться вам неймовірним, - але волосся видаляється швидко, легко й безболісно!